WAKACJE 2022 W TOSKANII

Zapraszamy do Toskanii, do magicznego domu pod Cortoną

„To, gdzie się jest, znaczy, czym się jest. Im głębiej owo miejsce przenika w jaźń, tym bardziej się umacnia więź z owym miejscem. Wybór miejsca nigdy nie bywa przypadkowy, to wybór czegoś, czego się pragnie”. Frances Mayes, Pod słońcem Toskanii.

🍀

Wyobraź sobie zatem miejsce, gdzie otacza Cię cisza, zieleń, spokój, śpiew ptaków. Lekki ciepły wiatr na twarzy, zapach lawendy, rozmarynu, liści laurowych… Oddaleni od cywilizacji, od miasta, od ludzi. Leżysz na leżaku pod starym dębem i niespiesznie sączysz schłodzone prosecco, słuchasz dźwięków cykad… Nic nie musisz robić, nigdzie nie musisz się spieszyć… Możesz po prostu być i trwać w zachwycie wszechobecnym pięknem, spokojem, wyciszeniem …

Zapraszamy do bajkowego miejsca, jakim jest Il Molino – stare kamienne domy pod Cortoną, odrestaurowany średniowieczny młyn. W dolinie, nad rzeką, przy wodospadzie, z dala od innych zabudowań. Rosną tu stare dęby, cyprysy, glicynie oraz liczne krzewy i aromatyczne zioła.

Posiadłość składa się z domu głównego, w którym mieszkają właściciele, z domu tylnego, w którym znajdują się 1 apartament dwupokojowy i 1 pokój na wieży oraz z małego uroczego domku, który kiedyś był stajnią dla… danieli. Jest letnia kuchnia przy pergoli różanej i długi akacjowy stół w podcieniach domu, przy którym serwujemy śniadania. Parę kroków od domu znajduje się gaj oliwny, z którego roztaczają się piękne widoki na pobliskie wzgórza otaczające Cortonę (widać nawet Bramasole, słynny dom autorki książki „Pod słońcem Toskanii”)

Szczegółowe informacje o domu i jego gospodarzach tu https://www.molinotoskania.com/

Zapraszam także na stronę współwłaścicielki domu, autorki książki „W stronę Toskanii. Mój młyn pod Cortoną” na facebooku https://www.facebook.com/WstroneToskanii

oraz na moją „Kobiety w Toskanii” https://www.facebook.com/kobietywtoskanii

🍀

WYŻYWIENIE / CENA

W sprawie dostępności apartamentów proszę o kontakt: sylwia@domwinaioliwy.pl

tel. 663 884 431

Na miejscu jest możliwość wykupienia posiłków. Raz w tygodniu organizowany będzie dla gości TOSKAŃSKI GRILL pod gwiazdami.

Dodaj komentarz